Ručná autoumyváreň Dubnica nad Váhom

Ponúkame Vám profesionálne umývanie a kompletné čistenie vozidiel. Pracujeme s top kozmetikou anglickej značky AUTOGLYM a talianskej značky MAFRA. Používame pH-neutrálne šampóny, metódu 2 vedier, jemné a bezpečné mikrovláknové utierky.

Okrem automobilov sa s rovnakou starostlivosťou, postaráme o čistotu všetkých druhov motoriek, prívesov a bicyklov. V čase prezúvania Vám vyčistíme aj disky a pneumatiky určené na uskladnenie.

Záleží vám na čistote vášho vozidla a sami na to pri všetkých povinnostiach nestačíte? To vôbec nevadí, pretože od toho je autoumyváreň Dubnica.

Vaše vozidlo čaká kompletná starostlivosť s profesionálnym prístupom, ktorá spočíva v ručnom umývaní a čistení vozidiel súkromných i firemných. Ušetríme tak váš drahocenný čas a zaistíme, aby vaše vozidlo bolo zase ako nové. K tomu prispieva aj používanie profesionálnej kozmetiky AUTOGLYM a MAFRA.

Aby sa vaše vozidlo cítilo ako v bavlnke, tak k starostlivosti sú používané jemné a bezpečné utierky z mikrovlákna, šampóny pH-neutrálne a metóda 2 vedier.

VIKENDOVÉ UMÝVANIE

v piatok odovzdáte vozidlo, v pondelok si ho vydvihnete / prípadne počas víkendu Vaše vozidlo vyzdvihneme, vyčistíme a dovezieme čisté, pripravené na ďalší pracovný týždeň.

NOČNÉ UMÝVANIE

večer odovzdáte znečistené vozidlo, ráno si beriete vozidlo čisté.

PICK UP SERVIS

vyzdvihnutie a pristavenie vozidiel od klienta a späť.

Pre Firemných zákazníkov s flotilou vozidiel ponúkame individuálne zľavy a bonusy.

Po dohode možnosť platby za naše služby na faktúru s mesačným fakturačným obdobím. Sme platci DPH.

Kontaktujte nás, radi s Vami dohodneme individuálne podmienky spolupráce.